Menu

OSOCAN RIDERS

Okan Sinan OCAN tarafından 2012 yılında Ankarada kuruldu.

Hiçbir akreditasyon ve kurum bağı olmaksızın tamamen kendi eğitim programlarınıını hiç durmaksızın geliştirip yenileyerek ilerleyen OSOCAN RIDERS, tek eğitmen ile ilk üç yılında yaklaşık 600 eğitim/kişi sayısına ulaştı.

Hayatında ilk defa motosiklet üzerine oturan binici adayından başlayarak  en ileri seviyede sürüş becerisine ve tecrübesine sahip biniciye kadar uzanan yelpazedeki yol sürücülerini hedefleyen kapalı alan ve trafiğe açık yol eğitim programları sunan OSOCAN RIDERS eğitimlerinin hedefleri; öncelikle güvenlik, ardından sürüş keyfidir.

Eğitim programlarımızı tamamlayan  motosiklet binicilerinin, daha güvenli ve daha keyifli motosiklet kullanabilmeleri daima mutluluk kaynağımız olmaktadır.

2013 yılından itibaren Ankara dışına çıkarak farklı  illerde eğitim programları düzenlenmeye başlanmış, 2015 yılı itibarıyla İstanbul, Eskişehir, Denizli gibi 10’dan fazla şehirde çeşitli eğitim programları düzenlenmiştir.

Kendi eğitmen kadrosunu yetiştirme kararı veren OSOCAN RIDERS, amatör ruh – profesyonel eğitim yaklaşımına sahip eğitmen adaylarının programlarına hızla devam etmektedir.

2015 yılı itibarıyla kurumsallaşma kararı alan OSOCAN RIDERS, SEKAN Ltd. Şti.’nin tescilli markası olmak için gerekli yasal süreci başlatmıştır. 2016 sezonunda tam kurumsal olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Başlangıçtan bu gün dek kendisini sürekli geliştiren bir kurum larak, sizlere daha güvenlisini ve keyiflisini öğretebilmek için; bugün, yarın ve daima kendimizi geliştirmek adına öğrenebileceğimiz her bilgi kırıntısının peşinden dünyanın öbür ucuna gitmeye devam edeceğiz.

DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR