Menu

TMP Motosiklet Eğitim Festivali’nde Sizlerleyiz

4 Haziran 2017’de gerçekleştirilecek olan TMP Motosiklet Eğitim Festivali’nde osocan olarak siz motosiklet severlerle buluşacağız.

Etkinlikte bizzat Okan Sinan Ocan tarafından ücretsiz olarak verilecek eğitimlerimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken bu linke tıklayarak formu eksiksiz doldurmak. Tüm başvurulara tek tek geri dönmekteyiz.

Eğitim seanslarımız: 11:00 – 12:45 / 13:00 – 14:45 / 15:00 – 16:45 / 17:00 – 18:45 saatleri arasında 4 seanstan oluşacaktır. Yoğun talep sebebiyle başvurunuz sonrasında e-mail’inizi düzenli kontrol etmenizi rica ederiz.

Full ekipman olarak belirttiğimiz ekipmanlar en az:

  • Kask
  • Motosiklet ceketi
  • Motosiklet pantolonu veya dizliği
  • Motosiklet eldiveni
  • Motosiklet botu veya çizmesi

ile gelmeniz anlamına gelmektedir. Eksik veya güvenliği tehdit edici şekilde hasarlı ekipmanla gelmeniz halinde güvenli sürüş eğitimine sizi kabul etmemiz mümkün değildir.

Eğitim için onay aldığınızda size iletilen onay kodu ile, lütfen seans saatinizden 30dk önce alana gelerek kontrollerinizi yaptırınız.

Teori eğitimi, seans katılımcıları öncelikli olarak dışarıdan herkesin dinlemesine açıktır. İzdiham oluşmaması için lütfen alanda görevli arkadaşlarımızın yönlendirmelerini takip ediniz.